Category Archives: Reklāma

Dažādu jomu kalkulatori – ienāc Aprekins.lv!

Lai arī šķiet, ka visu informāciju, kas ikdienā nepieciešama, jau esi noskaidrojis, tā nebūt nav! Arvien vairāk attīstās tehnoloģijas, kā rezultātā cilvēku lietošanai tiek izveidoti dažādi rīki, ar kuru palīdzību iespējams ātrāk un ērtāk iegūt vēlamo informāciju. Viens no šādiem rīkiem ir internetā pieejams kalkulators, ar kura palīdzību uzzināt datus, piemēram, par algu, nodokļiem vai pat grūtniecību.

Interneta kalkulatoru mājaslapā Aprekins.lv pieejama visdažādākā informācija un plašākais e-kalkulatoru klāsts, ar kuru iepazīties var jebkurš! Kādi ir šie kalkulatori? Par to lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Kas par Aprekins.lv jāzina?

Visupirms, jāsaka, ka šīs mājaslapas veidotāji nav ne kredītdevēji, ne kādas citas jomas pārstāvji, kuru mērķis ir pievilināt klientus savam produktam vai pakalpojumam, bet parasti cilvēki, kuri sākotnēji veidojuši kalkulatorus savām vajadzībām, tagad tos piedāvājot arī citiem. Ieguvumi, izmantojot šos kalkulatorus, ir vairāki. Tas ir:

  1. ātri. Lai iegūtu vēlamo informāciju, nebūs jātērē laiks, rēķinot pašam vai meklējot likumus un formulas, kas ļautu aprēķināt vēlamo, to visu izdarīj elektroniskais kalkulators;
  2. ērti. To izmantot varēsi no jebkuras vietas, neatkarīgi no Tavas ierīces – vai tas būtu viedtelefons, vai planšetdators, portatīvais dators, galvenais, ka tam ir interneta pieslēgums, lai apmeklētu Aprekins.lv mājaslapu;
  3. vienkārši. Tā lietošana ir vienkārša, nepieciešams veikt vien dažus soļus, lai iegūtu informāciju.

Bet kādi ir šie soļi?

Uzzināt vēlamo informāciju no Aprekins.lv pieejamā kalkulatora var teju jebkurš, jo tas ir pavisam vienkārši. Lai to izdarītu, nepieciešams:

  • apmeklēt mājaslapu, kā arī pēc tam izvēlēties atbilstošo jomu, no kuras vari atlasīt nepieciešamo kalkulatoru;
  • ievadīt datus, ko pieprasa kalkulators. Atceries, ka tie nebūs Tevis identificējoši dati, Tev nevajadzēs norādīt ne dzimšanas datus, ne dzīvesvietas adresi, ne citu svarīgu informāciju par sevi;
  • nospiest pogu “aprēķināt”, pēc tam Tu varēsi aplūkot iegūtos rezultātus un izmantot tos savām vajadzībām.

Noderīgi, ka katrā no sadaļām, papildus kalkulatorā pieejamajiem datiem, varēsi iepazīties ar galveno informāciju, kas saistīta ar izvēlētā kalkulatora tēmu. Piemēram, pie “algas kalkulatora” uzzināsi informāciju par izmaiņām, kas skārušas algas 2019. gadā. Bet kāda veida kalkulatorus piedāvā Aprekins.lv? Par to lasi un uzzini raksta turpinājumā!

Kalkulatori dažādām vajadzībām – kādi ir pieejami?

Kopumā mājaslapā iespējams iegūt informāciju no vairāk nekā 25 kalkulatoriem dažādās jomās. Kādas tās ir?

  1. Finanses un nodokļi. Ne visi darbinieki un pat darba devēji līdz galam pārzina nodokļu sistēmas, tāpēc šāds kalkulators var palīdzēt – tur iespējams aprēķināt gan PVN, gan dažādus citus nodokļus, gan arī iepazīties ar nodokļu atmaksas jautājumiem un valūtām.
  2. Kredīti un līzingi. Šādos kalkulatoros iespējams ne vien aprēķināt ikmēneša maksājumu apjomus un izvērt’t savu kredītspēju, tādējādi saprotot, vai plānoto aizņēmumu varat atļauties atmaksāt ik mēnesi paredzētajā apjomā, bet arī iepazīties ar to, kas ir, piemēram, hipotekārais kredīts un auto līzings.
  3. Darbs un pabalsti. Viena no plašākajām jomām, kurā piedāvāti septiņi kalkulatori, kas saistīti ar nodarbinātību, kā arī bezdarbnieku un vecāku pabalstiem, pensijām, atvaļinājuma naudas aprēķināšanu un pat slimības aprēķinu. Viens no pieprasītākajiem – darba algas kalkulators, jo ļauj aprēķināt algu pirms/pēc nodokļu nomaksas un saprast, cik daudz par katru darbinieku maksā darba devējs.
  4. Citi dažādi kalkulatori. Šajā kategorijā ietilpst dažādi ikdienā nepieciešami kalkulatori, kas saistīti gan ar auto apdrošināšanu un riepu izvēli, gan elektrību vai mērvienībām.

Ienāc Aprekins.lv un uzzini vēlamo informāciju, ko piedāvā kāds mājaslapā pieejamais kalkulators!

Ātro kredītu salīdzināšana – ātri un ērti

Ja esi izvēlējies noformēt kādu no kredītiem, tad ir vērts salīdzināt visus iespējamos piedāvājumus, lai varētu atrast pašu piemērotāko variantu tieši sev. Neatkarīgi no tā, vai naudas summa ir maza vai liela, ātro kredītu salīdzināšana ļaus atrast pašu izdevīgāko variantu. Ātrie kredīti Latvijā ir ļoti daudz, tāpēc ātro kredītu salīdzināšana ļauj atrast pašu piemērotāko variantu tieši sev.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrie kredīti ir īstermiņa aizdevums,, ko iespējams izmantot, lai tiktu galā ar dažādām negaidītām dzīves situācijām. Populārākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas noformēt ātros kredītus ir, piemēram, dzīvokļa remonts, medicīnas izdevumi, kā arī citi negaidīti izdevumi, kuri nevar pagaidīt. Ātro kredītu noformēšana ir atbildīgs solis, tāpēc pirms aizņemšanās ir svarīgi apzināt visus plusus un mīnusus, lai saprastu, vai šis veids tev palīdzēs tikt galā ar esošajām finanšu problēmām.

Kāpēc izmantot ātro kredītu?

Ja līdz algai vēl ir nedēļa, bet nepieciešams tikt galā ar negaidītajām finanšu problēmām, ātrais kredīts var būt palīgs, lai tiktu galā ar šāda veida problēmām. Tā ir iespēja īsā laikā iegūt nepieciešamos naudas līdzekļus. Ātrā kredīta noformēšana ir ļoti ērta un parocīga, jo mūsdienās to iespējams veikt internetā, kas attiecīgi atvieglo tā noformēšanu.

Pirms kredīta noformēšanas noteikti nepieciešams rūpīgi saprast, vai tiešām ātrais kredīts būs labākais risinājums tavā situācijā, jo tikai tādā veidā varēsi būt drošs, ka tev nevajadzēs pārmaksāt par iegūto aizdevumu.

Coins in the jar as savings

Ātrie kredīti – kur salīdzināt?

Latvijā ir ļoti daudzi ātro kredītu izsniedzēji, tāpēc ļoti svarīgi salīdzināt visus iespējamos variantus, lai tev nenāktos pārmaksāt. Katrs aizdevējs nosaka gan summu, kuru iespējams aizņemties, gan arī termiņu, kā arī procentu likmi, tāpēc ir svarīgi salīdzināt visus iespējamos variantus, lai varētu piemeklēt sev piemērotāko. Internetā iespējams atrast vairākus ātro kredītu salīdzināšanas portālus, kuros pavisam ātri un ērti iespējams salīdzināt visus iespējamos varinatus.

Viens no šādiem portāliem ir Comparo.lv, kurā ērti un ātri iespējams salīdzināt visus Latvijas aizdevējus, kuri piedāvā noformēt ātros kredītus. Šeit varēsi iegūt arī visu nepieciešamo informāciju par ātrajiem kredītiem. Visi ātrie kredīti internetā ir apkopoti Comparo mājaslapā, kurā ērtā veidā varēsi iegūt visu nepieciešamo informāciju. Šeit atradīsi informāciju par to, kas ir ātrie kredīti, kredīts parādniekiem, un daudz citas noderīgas informācijas.

Kā izmantot ātro kredītu salīdzināšanu?

Ātro kredītu salīdzināšanas portālā tabulas formātā iespējams iegūt visu nepieciešamo informāciju par ātro kredītu piedāvājumiem Latvijā. Tabulā atradīsi gan to, no cik gadiem pieejams konkrētais aizdevums, gan arī to, kāda ir minimālā un maksimālā summa, ko iespējams aizņemties, gan arī to, kāds ir atgriešanas termiņš un procentu maksājumi. Tādā veidā varēsi saprast, kurš no piedāvātajiem variantiem ir piemērotāks un izdevīgāks tieši tev.

Kad būsi salīdzinājis visus piedāvājumus, vari izvēlēties tieši sev piemērotāko variantu. Dodies uz izvēlētā aizdevēja mājaslapu un piesakies aizdevumam. Kad būsi noformējis aizdevuma pieteikumu, aizdevējs izlems, vai piešķirt tev aizdevumu vai tomēr atteikt. Ir vairākas svarīgas lietas, ko aizdevējs aplūko, pieņemot lēmumu par aizdevuma piešķiršanu vai atteikšanu.

Pirmkārt, ļoti svarīga ir cilvēka kredītvēsture. Ātrie kredīti netiks izsniegti gadījumā, ja personas kredītvēsture ir sabojāta. Tas notiek gadījumos, kad kredītvēsturē parādās nenomaksāti maksājumi un parādi. Ātrie kredīti ar sliktu kredītvēsturi ir pieejami pie pāris aizdevējiem, kurus vari aplūkot salīdzināšanas portālā Comparo.