Mājokļa kredīts dzīvesvietas iegādei – uzzini, kas tas ir!

Lendeeno - mājokļa kredīts

Pavasaris nereti ierodas ar jaunām vēsmām, no kurām bieži sastopama ir tieši dzīvesvietas maiņa. Tomēr šādās situācijās ir pamats bažām – kur iegūt trūkstošo naudu, ja ar saviem iekrājumiem nepietiek? Kam prasīt padomu? Visbiežāk šādu liela apmēra līdzekļu iegūšanu nodrošina aizdevēji, ar kuriem, slēdzot līgumu, iespējams vienoties par konkrētiem naudas atmaksas noteikumiem, kā rezultātā var piepildīt sapni par savu mājokli. Bet kā izvēlēties piemērotāko aizdevēju un neapjukt piedāvājumā, kad nepieciešams mājokļa kredīts? Lasi un uzzini Lendeeno.com sagatavoto rakstu!

Kredīts mājokļa iegādei ir īpaši piemērots, lai pirktu dzīvokli vai privātmāju. Tas tiek uzskatīts par vienu no hipotekāro kredītu veidiem. Ko par to der atcerēties?

Mājokļa kredīts – kas jāzina?

Ņemot vērā, ka šis ir ilgtermiņa kredīts salīdzinoši lielākiem aizdevumiem, ir jārēķinās arī ar citādākiem saņemšanas noteikumiem. Kas jāzina par mājokļa kredītu?

 • Nepieciešams norādīt savu darba vietu, kā arī iesniegt izrakstu par ikmēneša ienākumiem. Tā kā šādā veidā iespējams saņemt līdz pat 200 000 eiro, kredītdevējam ir svarīgi saprast, kāda ir Tava finansiālā situācija un kā Tu varēsi atdot aizņēmumu.
 • Lai saņemtu šādu kredītu, jārēķinās ar ilgāku saņemšanas laiku. Mājokļa kredīti ir liela apmēra aizdevumi, tāpēc to noformēšana un papīru sakārtošana var prasīt ilgāku laiku.
 • Ķīla un galvotājs ir obligāti priekšnoteikumi, lai saņemtu mājokļa kredītu, jo tas rada drošības sajūtu aizdevējam, lai situācijās, ja Tu nevari turpināt atmaksāt aizņēmumu, kredītdevējs neciestu zaudējumus.
 • Kredīts mājokļa iegādei bez pirmās maksas nav pieejams, to nosaka kredītdevēju noteikumi. 
 • Pretstatā, piemēram, ātrajiem kredītiem, kurus pirmoreiz aizdevēji mēdz izsniegt bez procentu likmes, mājokļa kredīta gadījumā ir pretēji – jārēķinās, ka procentu likme būs augstāka. 
 • Mājokļa kredīta saņemšana nereti ir iespējama cilvēkiem, kuri sasnieguši vismaz 20 gadu vecumu, kas saistīts ar klientu spēju atmaksāt aizdevumu paredzētajā laikā. 

Mājokļa iegādes kredīts ir piemērots dažādās situācijās. Kādās?

Kad mājokļa kredīts var noderēt?

Mājokļa kredīts var palīdzēt, ja esi nolēmis:

 1. iegādāties jaunu dzīvokli vai privātmāju, ja esi nolēmis mainīt ierasto vidi, no īrētas vietas pāriet uz tādu dzīvesvietu, kas pieder pašam;
 2. veikt būtiskus uzlabojumus esošajā dzīvesvietā, kas saistīts ar lieliem remontdarbiem;
 3. būvēt māju no jauna, ja ir, piemēram, iegādāts zemes gabals.

Tomēr, lai izvēlētos arbilstošāko no piedāvājumiem, ieteicams salīdzināt aizdevējus. To iespējams darīt, apmeklējot Lendeeno.com. Kā tas notiek? Lasi un uzzini raksta noslēgumā!

Mājokļa kredīts

Salīdzini pie Lendeeno.com un izvēlies gudri!

Aizdevēja izvēlei ir būtiska loma kredīta ņemšanas gadījumā, jo tas var Tevi pasargāt no papildus naudas izmaksām, kas saistītas ar procentu likmi. Kā salīdzināt kredītdevēju piedāvājumu, apmeklējot Lendeeno.com mājaslapu?

 1. Sākotnēji jāizvēlas konkrēta aizdevuma sadaļa, šajā gadījumā “Mājokļa kredīts”.
 2. Nepieciešams iepazīties ar informāciju, kas saistīta ar šādu kredītu, ja nepieciešams.
 3. Jāatzīmē vēlamais salīdzināšanas rīkā, tostarp aizņēmuma summa.

Tad zem salīdzināšanas rīka redzēsi sarakstu ar aizdevējiem. Tie, kuri būs aktīvi, atbildīs Tev vēlamajām prasībām, un tādējādi varēsi saprast, cik liela ir pocentu likme katram no aizdevējiem un kā kredītdevējus novērtējuši klienti.

Laiks, kad bija nepieciešams doties pie aizdevēja, lai slēgtu kredītu, ir pagājis, un šobrīd to iespējams izdarīt pavisam ātri un vienkārši. Lai slēgtu līgumu un saņemtu naudu, atbildīgi izvēlies kredītdevēju, kā arī ietaupi laiku un noskaidro, kādu kredītdevēju piedāvājumā ietilpst mājokļa kredīts. Ienāc Lendeeno.com un salīdzini aizdevējus, neizejot no mājas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Post Navigation